ثبت نام دوره های آموزشی

آموزش آنلاین (Online education) چیست؟

آموزش آنلاین یک ارتباط زنده اینترنتی است که از طریق آن مدرس می تواند مطالب آموزشی خود را از طریق صدا ، تصویر دستکتاپ ، اسلاید و فایل ها در یک صفحه اختصاصی ، با دانشجو یا دانشجویان به اشتراک بگذارد. به زبان ساده تر مدرس و دانشجویان هریک در محل دلخواه خود پشت یک کامپیوتر یا لپ تاپ متصل به اینترنت قرار می گیرند و مدرس تدریس خود را آغاز میکند و دانشجویان میتوانند صدا و تصویر استاد یا دستکتاپ او را در لپ تاپ یا کامپیوتر خود دریافت کنند. با توجه به زنده و آنلاین بودن ارتباط ، در صورتی که دانشجویان سوالی داشته باشند می توانند سوال خود را از استاد بپرسند. در واقع می توان گفت این ارتباط مثل این است که مدرس و دانشجویان در کنار هم قرار گرفته اند و تنها حضور فیزیکی در کنار هم ندارند. از مزیت های آموزش آنلاین این است که محدودیت محل سکونت برای مدرس و دانشجو یان وجود نداشته و کلاس آموزشی فقط با داشتن یک کامپیوتر یا لپ تاپ متصل به اینترنت پرسرعت قابلیت برگزاری دارد ، پس در این صورت اگر در هرجایی از کشور عزیزمان ایران و یا حتی در خارج از کشور حضور دارید می توانید در کلاس های آموزش آنلاین ما شرکت کنید.ثبت نام دوره های آموزشی

کاربرد آموزش آنلاین چیست؟

 • برگزاری دوره های آموزشی گروهی

 • برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی

 • برگزاری جلسات مشاوره ای

در ادامه یک نمونه از امکانات کلاس آموزش آنلاین را که بر روی تلفن همراه می باشد ملاحظه می کنید. لازم به ذکر است کلیه امکانات ارائه شده در فیلم زیر بر روی لپ تاپ یا کامپیوترهای خانگی نیز ارائه می گردد.
ثبت نام دوره های آموزشی

شرایط شرکت در دوره های آموزش آنلاین 

 1. داشتن یک دستگاه لپ تاپ یا کامپیوتر
 2. یک عدد هدست (هدفون دارای میکروفون)
 3. اینترنت پرسرعت با سرعت حداقل یک مگابیت ( اینترنت های ADSL – 3G – 4G )
 4. واریز مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان بیعانه ثبت نام از طریق شماره کارت ۲۸۱۹-۶۶۱۲-۹۹۷۵-۶۰۳۷ بانک ملی ایران بنام محسن قره شیخ بیات (این مبلغ در صورت قطعی شدن ثبت نام از کل هزینه کلاس کسر خواهد گردید).
 5. تکمیل فرم درخواست شرکت در دوره آموزشی
 6. در حال حاضر ساعات برگزاری دوره در طول هفته از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۴ و روزهای جمعه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح به بعد می باشد.
 7. دریافت هزینه کلاس های خصوصی بصورت تسویه هر جلسه قبل از آغاز کلاس می باشد و بصورت یکجا دریافت نمی گردد.
 8. هزینه برگزاری دوره های آموزشی آنلاین بصورت ساعتی محاسبه می گردد. جهت کسب اطلاع از هزینه با شماره ۰۹۱۰۲۳۳۱۰۰۵ مهندس بیات تماس حاصل فرمائید.
 9. در صورت انصراف دانشجو  پس از ثبت نام قطعی ، مبلغی بابت کنسلی کلاس از وی اخذ خواهد گردید.
 10. در صورتی که متقاضی برگزاری دوره گروهی برای شرکت یا سازمان خود بصورت حضوری یا آنلاین نیز هستید میتوانید با ما تماس بگیرید.
 11. امکان برگزاری کلاس های حضوری در محل شما در شهر تهران وجود دارد. کلاس های حضوری ما در محدوده خیابان مطهری برگزار میگردد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس بیات است. 1398-1396