قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت


این قوانین درآینده ممکن است تغییر کنند. مسئولیت مطالعه قوانین جدید و بررسی این صفحه برای اطمینان از بروز بودن قوانین برعهده سفارش دهنده (مشتری) می‌باشد.

قوانین خرید از فروشگاه سایت

 1. سفارش دهنده (مشتری) موظف است در خریدهای پستی یا ارسال با پیک کلیه اطلاعات مورد نیاز در بخش اطلاعات مشتری را بصورت کامل و معتبر در محل های تعیین شده وارد نماید ؛ بدیهی است مسئولیت هرگونه مغایرت در اطلاعات اعلامی اعم از نام و نام خانوادگی ؛ آدرس ؛ کد پستی و شماره تلفن بر عهده سفارش دهنده بوده و هزینه های ارسال مجدد بر عهده وی خواهد بود.
 2. سفارش دهنده موظف است در خریدهای دانلودی از یک ایمیل معتبر برای خرید استفاده نماید ؛ بدیهی است در صورت ورود ایمیل بصورت اشتباه وی بایستی ضمن تماس با بخش پشتیبانی سایت این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا لینک های دانلود تا 24 ساعت آتی به آدرس ایمیل صحیح اعلامی توسط ایشان ارسال گردد.
 3. امکان ارسال سفارشات با پیک در شهر تهران صرفأ از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 16 عصر امکان پذیر بوده و سفارش دهنده می‌بایست هزینه پیک را در محل به وی پرداخت نماید.
 4. امکان ارسال سفارشات در روزهای تعطیل و پنجشنبه وجود ندارد.
 5. کلیه سفارشات پستی ثبت شده ؛ بعد از ساعت 12 ظهر ؛ در فردای آن روز ارسال خواهد گردید.
 6. در صورت موجود نبودن کالای ثبت سفارش شده ؛ هزینه پرداختی تا 48 ساعت آتی پس از ثبت به سفارش دهنده عودت خواهد شد ؛ در این وضعیت سفارش دهنده موظف است شماره کارتی را که با آن خرید خود را انجام داده است از طریق رپلای بر روی ایمیل دریافتی که اطلاعات خرید در آن وجود دارد ؛ به واحد پشتیبانی سایت اعلام نماید.
 7. در صورت تحویل سفارش مشتری به پست یا پیک به هیچ عنوان امکان کنسل کردن وجود نخواهد داشت.
 8. پس از تحویل سفارش به پست ، مشتری موظف است در صورت عدم تحویل سفارش (در پست زمینی : شهر تهران بین 2 تا 4 روز کاری و در شهرستان ها بین 5 تا 7 روز کاری – در پست هوایی : بین 1 تا 2 روز کاری) ضمن تماس با واحد فروش سایت کد مرسوله پستی را دریافت نموده ، خود مسأله عدم تحویل را از اداره پست پیگیری نماید ، لذا پس از ارائه کد رهگیری مرسوله پستی توسط واحد فروش به مشتری ، سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال پیگیری نرسیدن مرسوله ندارد.
 9. سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال تأخیر بوجود آمده در تحویل سفارش مشتری که به دلیل عدم ارسال یا مشکلات پست زمینی و هوایی ممکن است بوجود آید ، ندارد.
 10. در صورت انصراف سفارش دهنده از خرید ؛ ایشان می بایست حداکثر تا یک ساعت پس از ثبت سفارش ضمن تماس با واحد مشتریان سایت ؛ انصراف خود را شفاهأ اعلام و روی ایمیل دریافتی از سایت ؛ انصراف خود را کتبأ بهمراه شماره کارتی که توسط آن خرید خود را انجام داده است ؛ اطلاع رسانی نماید. بدیهی است هزینه مربوط به کارمزدهای پرداخت آنلاین و انتقال وجه جهت عودت هزینه خرید به مشتری از پرداختی ایشان ؛ کسر و الباقی ظرف 72 ساعت در روزهای کاری به شماره کارت وی واریز خواهد شد.
 11. این سایت صرفأ فروشنده محصولات موجود در فروشگاه است و سفارش دهنده جهت دریافت راهنمایی یا خدمات پشتیبانی و یا گارانتی محصولات می‌بایست با واحد پشتیبانی آنها که در پشت بسته ارسالی درج شده است ؛ تماس حاصل نماید. لذا این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی در خصوص نحوه استفاده ؛ گارانتی و … محصولات عرضه شده در فروشگاه سایت ندارد.
 12. پرداخت‌ها فقط باید با حساب بانکی متعلق به خود سفارش دهنده صورت گیرد. پرداخت با حساب بانکی افراد دیگر خلاف قوانین وب سایت بوده و هیچ گونه مسئولیتی درقبال آن پذیرفته نخواهد شد.

 13. انجام بروزرسانی نرم افزار هوم پراجکت بر عهده کاربران بوده و مسئولیت عدم انجام بروزرسانی بر عهده ایشان خواهد بود.
 14. سفارش دهنده موظف است قبل از انجام خرید و پرداخت هرگونه وجهی قوانین موجود در این صفحه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نماید ؛ بدیهی است انجام خرید توسط ایشان بمنزله پذیرش قوانین مندرج در این صفحه می باشد.

قوانین و شرایط انجام پروژه

 1. سفارش دهنده می بایست حداکثر تا 48 ساعت بعد پس از تحویل پروژه های اکسس یا اکسل ؛ هرگونه مشکلی را که در هنگام کار با آن مشاهده می‌کند ؛ رسمأ از طریق ایمیل info@mrplanner.ir به اطلاع مدیر سایت برساند. بدیهی است پس از گذشت زمان مذکور امکان ویرایش و اعمال تغییرات یا انجام اصلاح بر روی پروژه میسر نخواهد بود.
 2. پس از تحویل نرم افزار به سفارش دهنده ؛ دریافت هرگونه خدمات پشتیبانی مستلزم پرداخت هزینه جداگانه خواهد بود.
 3. پس از زمان اعلام شده شده جهت تحویل پروژه ؛ سعی برآن است که پروژه در زمان اعلامی به سفارش دهنده تحویل شود ؛ اما چنانچه به هر دلیلی این امکان میسر نگردد ؛ سایت هیچ مسئولیتی در قبال تأخیر بوجود آمده بر عهده نخواهد داشت.
 4. این سایت هیچ مسئولیتی در قبال خروجی پروژه های اکسل و اکسس تحویلی ندارد و سفارش دهنده پروژه می بایست همواره موارد مورد نظر خود را کنترل نماید.
 5. هرگونه تغییر یا اضافه نمودن امکانات جدید ؛ خارج از چارچوب اعلام نیاز اولیه در صورت توافق و پذیرش سایت و با دریافت هزینه جداگانه میسر خواهد بود.
 6. هیچگونه پشتیبانی در خصوص محصولات رایگان انتشار یافته در سایت وجود ندارد.
 7. چنانچه پس از بررسی و اثبات ، پروژه تحویلی به دلیل یا دلایل فنی نتواند کل خواسته سفارش دهنده را محقق کند ؛ نهایتأ مبلغ پرداختی توسط سفارش دهنده ؛ به وی عودت خواهد شد ؛ لذا این سایت هیچگونه تعهدی در قبال گذشت زمان و سایر موضوعات ناشی از تأخیر در عملکرد یا اصلاح برنامه بر عهده ندارد.
 8. کلیه برنامه های سفارشی تحویل شده به سفارش دهنده حداکثر تا 2 ماه در آرشیو نگهداری و پس از آن حذف خواهد شد. لذا پس از گذشت امکان مذکور امکان دریافت برنامه های سفارشی وجود ندارد.
 9. پشتیبانی از مشتریان در مهلت 48 ساعته جهت تست پروژه تحویلی صرفأ از طریق پیام رسان های واحد پشتیبانی با شماره 09393462062 در یکی از پیام رسان های ؛ تلگرام ؛ واتساپ ؛ ایتا ؛ سروش و بله انجام خواهد شد و امکان پاسخگویی به سوالات کاربران از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.
 10. سفارش دهنده پروژه موظف است ؛ قبل از نهایی کردن درخواست انجام پروژه خود ؛ کلیه قوانین مندرج در این بخش را مطالعه نماید ؛ بدیهی است ارائه درخواست سفارش توسط سفارش دهنده به هر طریق (از طریق شماره های تماس ؛ ایمیل یا فرم های درخواست موجود در سایت) به منزله پذیرش قوانین مندرج در این صفحه توسط وی خواهد بود.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مستر پلنر است. 1402-1396