همراه : ۰۹۱۰۲۳۳۱۰۰۵  امور مشتریان : ۲۸۴۲۱۵۹۰ ۰۲۱   

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

 

 • قوانین خرید از فروشگاه سایت

  1. سفارش دهنده موظف است در خریدهای پستی یا ارسال با پیک کلیه اطلاعات مورد نیاز در بخش اطلاعات مشتری را بصورت کامل و معتبر در محل های تعیین شده وارد نماید ؛ بدیهی است مسئولیت هرگونه مغایرت در اطلاعات اعلامی اعم از نام و نام خانوادگی ؛ آدرس ؛ کد پستی و شماره تلفن بر عهده سفارش دهنده بوده و هزینه های ارسال مجدد بر عهده وی خواهد بود.
  2. سفارش دهنده موظف است در خریدهای دانلودی از یک ایمیل معتبر برای خرید استفاده نماید ؛ بدیهی است در صورت ورود اشتباه ایمیل سفارش دهنده بایستی ضمن تماس با بخش پشتیبانی سایت این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا لینک های دانلود  تا ۲۴ ساعت آتی به آدرس صحیح اعلامی توسط وی ارسال گردد
  3. امکان ارسال سفارشات با پیک در شهر تهران صرفأ از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر امکان پذیر بوده و مشتری می بایست هزینه پیک را در محل به وی پرداخت نماید.
  4. امکان ارسال سفارشات در روزهای تعطیل و پنجشنبه وجود ندارد.
  5. کلیه سفارشات پستی ثبت شده ؛ بعد از ساعت ۱۲ ظهر ؛ در فردای آن روز ارسال خواهد گردید.
  6. در صورت موجود نبودن کالای ثبت سفارش شده ؛ هزینه پرداختی تا ۴۸ ساعت آتی پس از ثبت به مشتری عودت خواهد شد ؛ در این وضعیت مشتری موظف است شماره کارتی را که با آن خرید خود را انجام داده است از طریق رپلای بر روی ایمیل دریافتی که اطلاعات خرید در آن وجود دارد ؛ به سایت اعلام نماید.
  7. در صورت تحویل سفارش مشتری به پست یا پیک به هیچ عنوان امکان کنسل کردن وجود نخواهد داشت.
  8. در صورت انصراف مشتری از خرید ؛ ایشان می بایست حداکثر تا یک ساعت پس از ثبت سفارش ضمن تماس با واحد مشتریان سایت ؛ انصراف خود را شفاهأ اعلام و روی ایمیل دریافتی از سایت ؛ انصراف خود را کتبأ بهمراه شماره کارتی که توسط آن خرید خود را انجام داده است ؛ اعلام نماید. بدیهی است هزینه مربوط به کارمزدهای پرداخت آنلاین و انتقال وجه جهت عودت هزینه خرید به مشتری از پرداختی ایشان ؛ کسر و الباقی ظرف ۷۲ ساعت در روزهای کاری به شماره کارت وی واریز خواهد شد.
  9. انصراف از خرید با فاکتور رسمی زمانبر و تابع قوانین و مقررات داخلی شرکت بوده و مشتری می بایست کلیه اقدامات لازم درخواستی را جهت عودت وجه بعمل آورد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس بیات است. 1399-1396