آموزش پریماورا

آموزش پریماورا

  • به صفحه آموزش پریماورا خوش آمدید!

در این صفحه از سایت مستر پلنر قصد داریم تا با آموزش پریماورا Primavera P6 همراه شما باشیم و نحوه کار با آن را از قدم صفر آغاز کنیم. پریماورا P6 یک نرم افزار مدیریت پروژه است که از آن بیشتر در پروژه های متوسط و بزرگ در صنایع مختلف ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و … استفاده می شود. تعریف ساختار پروژه های سازمانی ، ساختار شکست سازمانی ، پروژه ، ساختار شکست پروژه ، تعریف و تخصیص منابع و بسیار از امکانات کاربردی دیگری در این نرم افزار تدارک دیده شده است.

  • آیا استفاده از تقویم شمسی در این نرم افزار وجود دارد؟

بدون شک استفاده از تقویم میلادی برای ایرانیان کاری دشوار است و متأسفانه تا امروز نسخه های منتشر شده از نرم افزار پریماورا از تقویم شمسی پشتیبانی نمیکند و از آنجایی که  استفاده از تقویم در این نرم افزار جزو نیاز های اساسی محسوب میگردد ، استفاده از فارسی ساز پرنیان به منظور رفع این مسأله میتواند راهگشا باشد.

  • روش نصب و راه اندازی پریماورا چگونه است؟

از آنجایی که این نرم افزار برای ذخیره سازی اطلاعات از پایگاه داده استفاده میکند ، نصب و راه اندازی آن با سایر نرم افزارهای مدیریت پروژه مثل مایکروسافت پراجکت که در هنگام نصب آفیس نصب میگردد ، کمی متفاوت است ، اما جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد چون ما آموزش آنرا در سایت بصورت کامل و گام به گام به همراه لینک دانلود آخرین نسخه در اختیار شما قرار داده ایم.

فارسی ساز پرنیان پریماورا

آموزش نصب پریماورا P6


قسمت 1 – آموزش نصب

تعریف EPS در پریماورا


قسمت 2 – تعریف EPS

تعریف OBS در پریماورا


قسمت 3 – تعریف OBS

تعریف پروژه در پریماورا


قسمت 4 – تعریف پروژه

تعریف WBS در پریماورا


قسمت 5 – تعریف WBS

تقویم در پریماورا


قسمت 6 – تقویم در پریماورا

تعریف فعالیت در پریماورا


قسمت 7 – تعریف فعالیت در پریماورا

ایجاد مایلستون در پریماورا


قسمت 8 – تعریف مایلستون در پریماورا

الگوی Activity ID در پریماورا


قسمت 9 – الگوی Activity Id در پریماورا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مستر پلنر است.