تهیه برنامه زمانبندی پروژه

درخواست انجام پروژهانجام پروژه اکسس و انجام پروژه MSP

در این بخش از سایت می توانید نسبت به ارسال درخواست انجام پروژه اقدام فرمائید. انجام انواع پروژه های برنامه نویسی در اکسس ، انجام پروژه MSP و تهیه برنامه زمان بندی پروژه های ساختمانی در نرم افزار مایکروسافت پراجکت و پریماورا P6 ، پروژه های دانشجویی و … قابل انجام است. در فرم زیر مشخصات مربوط به پروژه و نیز اطلاعات تماس خود را وارد فرمائید تا پس از بررسی برآورد هزینه شود و در صورت توافق مراحل تهیه پروژه شما آغاز خواهد گردید.


شرایط بررسی و انجام پروژه

  • برآورد هزینه انجام پروژه براساس آیتم های درخواستی که توسط درخواست دهنده در فرم زیر ثبت می گردد ، مشخص می شود. بدیهی است هزینه های آن نیز در صورت کاهش یا افزایش تعداد آیتم های درخواستی که باید طی ایمیل برای انجام دهنده به آدرس [email protected] ارسال شود و با توجه به نوع آن تغییر خواهد یافت.
  • با توجه به Open Source بودن برنامه های نوشته شده در محیط نرم افزار اکسس ، انجام دهنده پروژه مسئولیتی در برابر خروجی های نرم افزار برعهده نخواهد داشت.
  • %۸۰ هزینه انجام پروژه پس از برآورد و انجام توافق بر روی آن باید توسط درخواست دهنده پروژه پرداخت و ۲۰% باقیمانده پس از روئیت تصویر و خروجی نرم افزار که برای وی ارسال می گردد پرداخت ، و پس از آن برنامه نوشته شده به درخواست دهنده تحویل خواهد شد.
  • پرداخت آنلاین یا واریز مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به شماره کارت ۱۴۵۸-۴۹۵۳-۰۶۱۰-۵۰۴۷ بانک شهر بنام محسن قره شیخ بیات ، بابت بررسی درخواست انجام پروژه (این مبلغ درصورت توافق جهت انجام پروژه از هزینه کل توافق شده کسر خواهد گردید، در غیراینصورت با توجه به زمان صرف شده جهت بررسی درخواست شما ، قابل عودت نخواهد بود).


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس بیات است. 1399-1396