درخواست انجام پروژهانجام پروژه اکسس

در این بخش از سایت می توانید نسبت به ارسال درخواست انجام پروژه اقدام فرمائید. انجام انواع پروژه های برنامه نویسی در اکسس ، تهیه برنامه زمان بندی پروژه های ساختمانی در نرم افزار مایکروسافت پراجکت و پریماورا P6 ، پروژه های دانشجویی و … قابل انجام است. در فرم زیر مشخصات مربوط به پروژه و نیز اطلاعات تماس خود را وارد فرمائید تا پس از بررسی برآورد هزینه شود و در صورت توافق مراحل تهیه پروژه شما آغاز خواهد گردید.


شرایط بررسی و انجام پروژه

  • برآورد هزینه انجام پروژه براساس آیتم های درخواستی که توسط درخواست دهنده در فرم زیر ثبت می گردد ، مشخص می شود. بدیهی است هزینه های آن نیز در صورت کاهش یا افزایش تعداد آیتم های درخواستی که باید طی ایمیل برای انجام دهنده به آدرس info@mrplanner.ir ارسال شود و با توجه به نوع آن تغییر خواهد یافت.
  • با توجه به Open Source بودن برنامه های نوشته شده در محیط نرم افزار اکسس ، انجام دهنده پروژه مسئولیتی در برابر خروجی های نرم افزار برعهده نخواهد داشت.
  • %۸۰ هزینه انجام پروژه پس از برآورد و انجام توافق بر روی آن باید توسط درخواست دهنده پروژه پرداخت و ۲۰% باقیمانده پس از روئیت تصویر و خروجی نرم افزار که برای وی ارسال می گردد پرداخت ، و پس از آن برنامه نوشته شده به درخواست دهنده تحویل خواهد شد.
  • پرداخت آنلاین یا واریز مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به شماره کارت ۱۴۵۸-۴۹۵۳-۰۶۱۰-۵۰۴۷ بانک شهر بنام محسن قره شیخ بیات ، بابت بررسی درخواست انجام پروژه ( بدیهی است این مبلغ با توجه به زمان صرف شده جهت بررسی درخواست شما ، قابل عودت نخواهد بود).


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس بیات است. 1398-1396