خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه

 • خدمات مشاوره برنامه ریزی و کنترل پروژه

بدون شک امروزه یکی از مهمترین موضوعاتی که موفقیت و یا عدم موفقیت یک پروژه را رقم می زند ، دانش مدیریت پروژه است. داشتن مهارت در برنامه ریزی و کنترل پروژه ، یکی از موضوعاتی است که هر مدیر پروژه باید به آن احاطه داشته باشد و بتواند با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار او قرار می گیرد ، تصمیمات لازم را در جهت بهبود عملکرد ، کاهش زمان و هزینه انجام آن اتخاذ نماید. در برخی از پروژه ها خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه برون سپاری می شود و تهیه برنامه زمانبندی پروژه ، اقدامات کنترلی و تهیه گزارشات توسط مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه صورت می پذیرد و در برخی دیگر توسط عوامل مستقر در سایت انجام می شود. که هریک می تواند معایب و مزایایی داشته باشند.

ما در سایت مستر پلانر این امکان را فراهم کرده ایم تا شرکت ها و پیمانکاران بتوانند جهت تهیه برنامه زمانبندی و انجام کنترل پروژه از خدمات ما استفاده کنند و در موعد مقرر برابر توافق حاصل شده گزارشات دوره ای و مدیریتی را بسته به نیاز خود از طرف ما دریافت نمایند. همچنین این تیم آمادگی دارد در زمینه تهیه لایحه توجیه تأخیرات ، خدمات اجرایی و مشاوره ای را به متقاضیان ارائه نماید. در کادر زیر شرح خدمات مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه قابل ارائه توسط تیم کاری ما را ملاحظه می کنید.

شرح خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه

 1. تهیه ساختار شکست کار WBS متناسب با نوع پروژه در سطح کلان و تفصیلی
 2. تهیه ساختار شکست هزینه پروژه CBS
 3. تهیه بودجه در سطح کلی و تفصیلی و ارائه نمودار جریان نقدینگی Cash Flow
 4. تهیه برنامه زمان بندی پروژه توسط نرم افزار مایکروسافت پراجکت Microsoft Project
 5. تهیه برنامه زمان بندی توسط نرم افزار پریماورا Primavera P6
 6. تهیه برنامه جبرانی پروژه Catch-up Plan
 7. تهیه انواع ارزش های وزنی فعالیت های پروژه W.F
 8. تهیه سیستم محاسبه پیشرفت پروژه PMS
 9. بروز رسانی پیشرفت فعالیت های پروژه در PMS و محاسبه پیشرفت فیزیکی پروژه
 10. تهیه نمودار پیشرفت پروژه S-Curve
 11. تهیه انواع گزارشات پیشرفت پروژه ( گزارش هفتگی – گزارش ماهانه – گزارش مدیریتی)
 12. تهیه انواع داشبوردهای مدیریتی
 13. تهیه گزارشات تحلیلی پروژه
 14. تهیه لایحه توجیه تأخیرات پروژه

سوابق برنامه ریزی و کنترل پروژه

 

 •  شهر تهران ، بزرگراه شهید خرازی ، پروژه شهید خرازی (بزرگترین پروژه بلند مرتبه سازی در ایران – ۴۴ برج ۲۰ تا ۳۴ طبقه – ۸۰۰۰ واحد مسکونی)

 • راه اندازی سیستم جامع مدیریت اطلاعات در پروژه شهید خرازی

 • استان البرز ، برنامه ریزی و کنترل پروژه بخش عمران پروژه بزرگترین کانفکشنری در خاورمیانه (کارخانه تولید : شکلات ، بیسکوئیت و کیک) مربوط به هلدینگ زر (زر ماکارون)

 • استان یزد ، پروژه های فرهنگسرای امام علی (ع)

 • استان مرکزی ، پروژه احداث پارک علم و فناوری

 • استان هرمزگان ، پروژه اسکله و ساختمان های پشتیبانی بندر صیادی چیرویه

 • استان سیستان و بلوچستان ، پروژه اسکله آبگیری دریای رودیک

تهیه برنامه زمانبندی پروژه

یک خدمت ویژه که توسط تیم برنامه ریزی ما در سایت ارائه شده است ، تهیه برنامه زمان بندی شما و تحویل آن در مدت زمان ۲۴ ساعت است. شما می توانید با پر کردن فرم زیر و ارسال آن برای ما در مدت ۲۴ ساعت برنامه زمان بندی خود را دریافت کنید. کارشناسان ما با بررسی اطلاعات ارسالی شما ، یک برنامه زمان بندی را در نرم افزار MSP مایکروسافت پراجکت یا پریماورا بسته به انتخاب شما آماده و برای بررسی و اعلام نظر ارسال خواهند نمود.

در صورت نیاز ویرایش برنامه تا زمان حصول نتیجه قطعی و دریافت تأئیدیه از سوی کارفرما ادامه خواهد داشت و ما در این مدت در کنار شما خواهیم بود. در صورتی که به خدمات کنترل پروژه که شرح آن را در بالا ملاحظه می کنید ، نیاز داشته باشید ، تیم ما این آمادگی را دارد تا در یک جلسه حضوری پذیرای درخواست های شما باشد. در ادامه نحوه دریافت هزینه و نیز مواردی که به مشتریان ارائه می شود را ملاحظه می کنید.

 • ۵% هزینه محاسبه شده برای تهیه برنامه زمان بندی بصورت پیش پرداخت و الباقی پس از تحویل دریافت می گردد.
 • یک عدد CD حاوی فایل MSP یا پریماورا برنامه زمان بندی بهمراه ۳ عدد فایل PDF از سه سطح مختلف از برنامه و یک عدد نمودار S زمانی پروژه ارائه خواهد گردید.
 • در صورتی که می خواهید برآوردی از هزینه تهیه برنامه زمان بندی خود داشته باشید ، می توانید با پر کردن فرم زیر از این موضوع اطلاع پیدا کنید.
 • خدمات تهیه گزارشات هفتگی و ماهانه نیز از جمله خدماتی است که در صورت نیاز مشتریان امکان ارائه آن وجود خواهد داشت.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس بیات است. 1398-1396